Horaris del furbol base

    Els equips de futbol base de la comarca ja tenen els horaris confirmats dels partits per a la jornada del 12 i el 13 d’octubre.

    JUVENILS DE 1ª DIVISIO

    GELIDA - CUBELLES (DISSABTE 18’30 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  B – ANOIA  A (DIUMENGE 12’30 HORES)

     

    JUVENILS DE 2ª DIVISIO

    HORTONENC  A – VILANOVA  B (DISSABTE 12 HORES)

    ST.SADURNI  A – SITGES B (DISSABTE 12’30 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  C – MAS CATARRO A (DISSABTE 15’30 HORES)

    BASE TORRELLES – ST.CUGAT SESGARRIGUES (DISSABTE 17 HORES)

    A.C.MONTAGUT – BASE VILANOVA (DIUMENGE 12’30 HORES)

    LA GRANADA – RIUDEBITLLES (DISSABTE 17 HORES)

    FC.MASQUEFA – POBLA CLARAMUNT (DISSABTE 18’45 HORES)

    MAS CATARRO  B – SUBIRATS  A (DIUMENGE 16 HORES)

     

    CADETS DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA    – MARTORELL (DIUMENGE 18’30 HORES)

     

    CADETS DE 2ª DIVISIO

    RIUDEBITLLES – PENYA JOVE (DISSABTE 11’30 HORES)

    LA GRANADA  A –MAS CATARRO  B (DIUMENGE 17 HORES)

    SUBIRATS – BASE VILANOVA (DISSABTE 12’45 HORES)

    ST.SADURNI – SITGES (DISSABTE 16 HORES)

    BASE OLERDOLA - CUBELLES (DIUMENGE 13 HORES)

    ST.CUGAT SESGARRIGUES A – PENEDES ESPIRALL A (DIUMENGE 10 HORES)

    PENEDES ESPIRALL  B – MEDIONA  A (DISSABTE 10 HORES)

    GELIDA  A – IGUALADA  D (DISSABTE 12 HORES)

    ST.CUGAT SESGARIGUES  B – ATENEU IGUALADI  A (DIUMENGE 12 HORES)

     

    INFANTILS DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  A – BASE MARC BARTRA  B  (DIUMENGE 10’30 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  B – GAVA MAR  A (DISSABTE 13’45 HORES)

     

    INFANTILS DE 2ª DIVISIO

    ST.SADURNI – ODENA (DISSABTE 10’45 HORES)

    SUBIRATS – RIUDEBITLLES (DISSABTE 11 HORES)

    BASE OLERDOLA – CUBELLES (DISSABTE 11 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  D – MARTINENA  A (DIUMENGE 9 HORES)

    MAS CATARRO – ST.CUGAT SESGARIGUES (DIUMENGE 9’15 HORES)

    BASE TORRELLES  A – RIBES B (DIUMENGE 12 HORES)

    FC.MASQUEFA – ANOIA (DISSABTE 12 HORES)

     

    ALEVINS DE 2ª DIVISIO

    BASE OLERDOLA  A – VILANOVA  B  (DISSABTE 11 HORES)

    RIUDEBITLLES - RIBES  (DISSABTE 9’30 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA   - BLANCA SUBUR  (DISSABTE 12’15 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  C – FE.CORNELLA  E (DISSABTE 12’15 HORES)

     

    ALEVINS DE 3ª DIVISIO

    SUBIRATS  B – BASE MARC BARTRA  D (DISSABTE 9 HORES)

    PENEDES ESPIRALL  A – BASE VILANOVA  B (DISSABTE 12’15 HORES)

    BASE OLERDOLA  C – FE.AT.VILAFRANCA  F (DISSABTE 12 HORES)

    ST.CUGAT SESGARRIGUES  A – BLANCA SUBUR  C (DISSABTE 12 HORES)

    MAS CATARRO  B – OLIVELLA  A (DIUMENGE 11’05 HORES)

    PATI ST.RAMON  A – BASE OLERDOLA D (DISSABTE 10 HORES)

    RIUDEBITLLES – ANOIA (DISSABTE 9 HORES)

    HORTONENC – MEDIONA (DISSABTE 10 HORES)

    GELIDA  A – HOSTALETS PIEROLA  A (DISSABTE 10 HORES)

    LA GRANADA  B – PENYA JOVE  A (DISSABTE 10’15 HORES)

    BASE OLERDOLA  B – ST.SADURNI  C (DISSABTE 10’30 HORES)

    GELIDA  B – MAS CATARRO  A (DIUMENGE 10 HORES)

    FC.MASQUEFA – STA.COLOMA QUERAT (DISSABTE 10’30 HORES)

    QUINTINENC – BASE TORRELLES (DISSABTE 10 HORES)

     

    BENJAMINS DE 2ª DIVISIO

    BASE OLERDOLA  A – SITGES  B   (DISSABTE 9 HORES)

     

    BENJAMINS DE 3ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  D – POBLA CLARAMUNT (DISSABTE 9 HORES)

    HORTONENC  A – ATENEU IGUALADI  B (DISSABTE 10 HORES)

    LES CABANYES  A – PATI ST.RAMON  A (DISSABTE 9 HORES)

    BASE OLERDOLA B – VILANOVA  C (DIUMENGE 9 HORES)

    AC.MONTAGUT  A – RIBES  B (DIUMENGE 10 HORES)

    SUBIRATS  A – ST.SADURNI  C (DISSABTE 9’30 HORES)

    LES CABANYES  B – QUINTINENC  A (DISSABTE 10 HORES)

    LA GRANADA  A – VILANOVA  D (DISSABTE 10’15 HORES)

    MAS CATARRO  B – ST.CUGAT SESGARRIGUES  A (DIUMENGE 11’05 HORES)

    FC.MASQUEFA  A – CUBELLES  F (DISSABTE 9’30 HORES)

     

    PREBENJAMINS

    FE.AT.VILAFRANCA  A – VILANOVA  A (DISSABTE 9’15 HORES)

    BASE OLERDOLA – ST.SADURNI (DIUMENGE 10’30 HORES)

    LES CABANYES  A – LA GRANADA  A (DISSABTE 11 HORES)

    MAS CATARRO – ODENA (DIUMENGE 12’45 HORES)

    LA GRANADA  B – CUBELLES  C (DISSABTE 11’45 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA B – STA.COLOMA QUERALT  B (DISSABTE 9’15 HORES)

    LES CABANYES  B – FC.MASQUEFA  A (DISSABTE 12 HORES)

     

    FEMENI DE PREFERENT

    FE.AT.VILAFRANCA – FONTSANTA FAJO (DIUMENGE 16’30 HORES)

     

    FEMENI DE 2ª DIVISIO

    LA GRANADA  A – PARDINYES  C (DIUMENGE 19 HORES)

     

    FEMENI INFANTIL DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA – VILADECANS (DISSABTE 10’30 HORES)

     

    FEMENI INFANTIL DE 2ª DIVISIO

    FC.MASQUEFA – RIBES (DISSABTE 10’30 HORES)

    MAS CATARRO – RIUDOMS (DIUMENGE 12’40 HORES)

     

    FEMENI ALEVI DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA – FONTSANTA FAJO (DISSABTE 10’30 HORES)

     

    FEMENI ALEVI DE 2ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  B – MARIANAO POBLET  A (DISSABTE 12 HORES)

    0
    0
    0
    s2smodern


    Subscriu-te al nostre butlletí i rebràs totes les notícies del dia en un sol correu !

    Un motorista ferit arran d'un accident amb un turisme a la Girada
    Un motorista ferit arran d'un accident amb un turisme a la Girada

    Un turisme i una motocicleta han xocat avui, al voltant de les 13h, a la rotonda situada entre la carretera de Moja i l'Avinguda Ronda de Mar, al barri de la Girada de Vilafranca. Segons fonts polic [ ... ]

    Llegir més
    La sadurninenca Elena Olesa guanya la 5a edició del premi novel·la curta Celler de Lletres
    La sadurninenca Elena Olesa guanya la 5a edició del premi novel·la curta Celler de Lletres

    La sadurninenca Elena Olesa s'ha endut la cinquena edició del premi de novel·la curta Celler de Lletres amb la seva obra Rabassa morta. El veredicte del jurat es va donar a conèixer ahir dimecr [ ... ]

    Llegir més
    L'Ajuntament de Vilafranca commemora el segon aniversari del referèndum de l'1 d'octubre amb un monò...
    L'Ajuntament de Vilafranca commemora el segon aniversari del referèndum de l'1 d'octubre amb un monòlit

    Per commemorar el segon aniversari del referèndum de l'1 d'octubre, l'Ajuntament de Vilafranca ha instal·lat un monòlit al parc de l'U d'octubre, ubicat sobre la llosa del tren, a l'alçada del c [ ... ]

    Llegir més

    El Cargol 1.061

    Penedès Guia

    Cellers de la DO Penedès

    El Santoral de la setmana

    Dijous dia 10
    M.D. del Remei, Tomàs de Villanueva, Sabí

    Divendres dia 11
    Soledat Torres, Germà

    Dissabte dia 12
    M.D. del Pilar, Domnina

    Diumenge dia 13
    Eduard, Celedònia

    Dilluns dia 14
    Calixt I, Just, Fortunata

    Dimarts dia 15
    Teresa de Jesús, Bru, Tecla

    Dimecres dia 16
    Margarita-Maria, Gal, Bertran, Galdric

    Subscriu-te al nostres butlletí i rebràs totes les notícies del dia en un sol correu o si ho prefereix un correu setmanal amb totes les notícies.

    REDACCIÓ 

      93 890 00 11 (Ext.01)
    Olga Aibar
    (Redactora en cap)
     
    redaccio@ elcargol.com
    Lorena del Amor
    (Redactora) 
     penedes
    @ elcargol.com

    GESTIÓ COMERCIAL 

     93 890 00 11 (Ext. 02)
    Montse Calzado:

     692 189 896  comercial@ elcargol.com
    Xavier Vallès:
     675 649 413  xavier@ elcargol.com

    DISSENY I MAQUETACIÓ 

     93 890 00 11 (Ext. 03)
    Abdelghafour Eddalai
     93 890 00 11 (Ext. 05)
    Laura Carro
     publicitat
    @ elcargol.com
     elcargol@ elcargol.com


     

    Membres de:
     
     Amb la col·laboració de:

     

     Contactar - Avís legal Copyright © 2019. Tots els drets reservats.


    Membres de:
     


     Amb la col·laboració de:

     

     Contactar - Avís legal Copyright © 2019. Tots els drets reservats.